NEDEN CAM LAVABO KULLANMALİYİZ ?

NEDEN CAM LAVABO KULLANMALİYİZ ?
2.454

NEDEN CAM LAVABO KULLANMALIYIZ ?

CAM LAVABO ENERJİ TASARRUFU

Toplanan cam lavabo kırıklarının kullanım oranının artırılması ile hammadde tüketimleri azalır, daha düşük sıcaklıkta ergmiş cam elde edilir. Böylece daha kolay ve daha hızlı üretim gerçekleştirilebilir.

CAM LAVABO HAVA KİRLİLİĞİ

Atmosfere yayılan daha az karbondioksit  yayımı gerçekleşir. Kullanılan her 1 ton cam lavabo kırığında atmosfere yayılan karbondioksit %20 oranında azalır.

CAM LAVABO MADEN TÜKETİMİ

Cam lavabo bileşiminde kullanılan hammaddelerin yerine (silis kumu, kireç taşı ve sodyum karbonat)  cam lavabo kırığı kullanımı yer değiştirdiğinden doğal kaynakların daha az tüketimi yapılır. Kullanılan her  bir ton cam lavabo kırığı için, kullanılmamış olan 1.2 ton hammadde tüketim miktarını azaltmaktadır.

CAM LAVABO SU TÜKETİMİ

Su kaynaklarının optimize edilmiş kullanımı ile her 1 ton cam üretiminde %50 daha az kullanımı gerçekleştirilir. Cam lavabo faydaları camın doğası gibi birebir şeffaf, sürdürülebilir ve inerttir. % 100’dür ve sonsuz geri dönüştürülebilir, tekrar kullanılabilir ve yeniden doldurulabilir; Banyo ve Mutfakta cam lavabo hijyeniktir.

CAM LAVABO DOĞADAN GELİYOR

Cam lavabo doğal olarak bol miktarda bulunan doğal maddelerden yapılır. Bu katkı maddelerinin simyası tek bir malzeme ile sonuçlanır. Bunu tamamlamak için başka hiçbir malzeme veya kimyasal tabakaya ihtiyaç yoktur

CAM LAVABO GERİ DÖNÜŞÜM

Cam lavabo kalite ve saflık kaybı olmaksızın sonsuza kadar  %100 geri dönüşümlüdür. Cam lavabo geri dönüşümü, ek bir atık veya yan ürün oluşturmayan kapalı bir döngü sistemidir. Cam, aynı malzemenin kalitesi bozulmadan defalarca geri dönüştürülebildiği çok az örnekten biridir.
Sağlık İçin
Cam lavabo neredeyse tamamen inert ve geçirimsizdir.  Kanserojen maddeler içermez. Anti-ultraviole yaklaşımlarla geliştirilmiştir. Cam lavabo için zararlı kimyasallar girme riski yoktur. Ek engel veya katkı maddeleri gerekmez. Bir cam lavabo  % 100 saf camdır.
Güvenli ve Hafif
Günümüzün cam lavabolar 30 yıl önce olduğundan yaklaşık% 40 daha hafiftir. Cam lavabo, vakum veya yüksek basınçlı sızdırmazlığı halledebilir. ABD Gıda ve İlaç İdaresi tarafından “genel olarak güvenli” olarak onaylanan TEK ürün malzemesidir.

ETİKETLER: , , , , ,
Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?