UNİCERA İSTANBUL 2022 BANYO SERAMİK VE CAM LAVABO

UNİCERA İSTANBUL 2022 BANYO SERAMİK VE CAM LAVABO
2.167

OSCAR CAM LAVABO UNİCERA 2022

Tasarım ve inovasyonun muhteşem buluşması: UNICERA İstanbul

Dünya seramik sektörünün yakından takip ettiği UNICERA İstanbul – Uluslararası Seramik Banyo Cam Lavabo Mutfak Fuarı, 07-11 Kasım 2022 tarihleri arasında seramik ve mutfak banyo cam lavabo sektörünü tek çatı altında buluşturacak.

unicera 2021 oscar cam lavabo
UNİCERA İSTANBUL 2022 BANYO SERAMİK VE CAM LAVABO 3

Fuarda, banyo ürünlerinden, cam lavabo, zemin-duvar kaplamalarına, seramik işleme teknolojilerinden, mutfak, mutfak tezgah cam lavabo ve dekorasyon ürünlerine kadar, 1.200’ün üzerinde markanın en yenilikçi ürün, tasarım, malzeme ve teknolojileri, ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından Türkiye Seramik Federasyonu (TSF), Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği (TİMDER), iş birliği ve KOSGEB desteğiyle organize edilen Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı UNICERA İstanbul, milyonlarca dolarlık ihracat potansiyeline ev sahipliği yapacak.CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 160 bin metrekare alanda organize edilecek olan fuar, 4 kıtadan 20 bini yabancı, 100 bin profesyonel ziyaretçi hedefi ile düzenlenecek.

CNR Expo fuarında seramik lavaboların yanı sıra birçok banyo sektöründen firmaların yeni trendi olan cam lavabolarda olacak. Dünyada gün geçtikçe daha da yaygınlaşan ve adından söz ettiren cam lavabolar 2022 yılının trendlerine yön verecektir. Standart banyoların yanı sıra zengin renk ve esnek ölçü seçenekleri ile cam lavabolar tüketicilerin beğenisini toplamaya devam ediyor. Cam lavabo ayrıca banyo sektörünün dışında mutfak tezgahları içinde bir çok firma ve tüketici tarafından tercih edilmektedir. Mutfak tezgahlarında temperli olarak kullanılan cam tezgah ve çift eviye seçenekleri dikkat çekmektedir. Türkiye’nin önde gelen banyo ve mutfak üreticilerinin standlarında OSCAR CAM LAVABO ürünlerine rastlamak mümkün. Sizde ürünlerimizi birebir canlı olarak görmek için UNİCERA İSTANBUL fuarına katılabilirsiniz.

logo2
UNİCERA İSTANBUL 2022 BANYO SERAMİK VE CAM LAVABO 4

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?